Yhteystiedot

Onvire Oy

Hämeenlinnan toimisto (vain posti, ei käyntiä):
Palokunnakatu 26, 4 krs.
13100 Hämeenlinna
kartalla

Turun toimisto:
Lemminkäisenkatu 14–18 B
20520 Turku

Verkkolaskuosoite

Y-tunnus: 2226573-9
Tilausviite: 84510201
Verkkolaskutusosoite: 003722265739
Välittäjän tunnus: 003703575029
Operaattori: CGI

Laskutusosoite

Onvire Oy
PL 1000
13100 Hämeenlinna

Toimitusjohtaja

Jaana Jantola
Puh. 050 408 1321
jaana.jantola@onvire.fi

Sijaispalvelu

asiakaspalvelu@onvire.fi
Puh. asiakaspalvelu 045 7881 8700
Puh. tilauskeskus 045 7881 8709 (tilausten muutokset ja sijaisten poissaoloilmoitukset

Palvelupäällikkö

Päivi Penttinen
Puh. 040 869 6355
paivi.penttinen@onvire.fi

Myynti

Bia Kaski
Puh. 045 7881 4984
bia.kaski@onvire.fi

Ralf Wolin
Puh. 045 7881 4984
ralf.wolin@onvire.fi

Talous- ja henkilöstöpalvelut

talousjapalkat@onvire.fi

Palvelupäällikkö, Hämeenlinna

Piret Kuriks
Puh. 046 878 7510
piret.kuriks@onvire.fi

Palvelupäällikkö, Turku

Terhi Oksanen
Puh. 045 7881 8285
terhi.oksanen@onvire.fi

Asiakaskoordinaattori

Mervi Karvonen
Puh. 045 7881 8289
mervi.karvonen@onvire.fi

Ajankohtaista